ACCOUNT MANAGER/ PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Luxwet Sp. z o.o.

Woj. podlaskie, warmińsko-mazurskie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • stała i efektywna współpraca z lekarzami weterynarii /budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych, długotrwałych relacji
  • pozyskiwanie nowych Klientów i obszarów współpracy w branży /pozyskiwanie nowych Partnerów Biznesowych
  • przygotowanie i prezentacja ofert handlowych, negocjowanie oraz koordynacja ich realizacji
  • planowanie oraz realizacja planów sprzedażowych / realizacja wyznaczonych zadań
  • systematyczna analiza rynku, w tym potrzeb klientów i działań konkurencji
  • czynny udział w szkoleniach, targach oraz konferencjach branżowych
  • reprezentacja firmy oraz dbanie o jej dobry wizerunek

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane weterynaryjne, zootechniczne lub pokrewne
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą w branży weterynaryjnej
  • zorientowanie na osiąganie celów / kreatywność i rzetelność
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji
  • dyspozycyjność / gotowość do podróży służbowych (targi, konferencje etc.)
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi pakietu Office

Prezentacja firmy

Firma Luxwet powstała w 2012 roku i rozpoczęła działalność w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Weterynaria