Account Manager / Przedstawiciel handlowy

S-Net Sp. z o.o.

kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

S-NET Spółka z grupy TOYA, lider krakowskiego rynku telekomunikacyjnego w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników do działu Handlowego na stanowisko Account Manager.

Jako Account Manager przede wszystkim będziesz opiekował się swoimi Klientami w S-NET, będąc dla nich doradcą i pomocnikiem. Twoje zadania to pomoc Klientom w rozwiązywaniu problemów przy wykorzystaniu usług dostarczanych przez S-NET.

Będziesz również odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i zamówień na usługi świadczone przez S-NET takie jak:

  • Dostęp do Internetu dla biznesu
  • Usługi transmisji danych, dzierżawa włókien światłowodowych, tranzyt ruchu IP
  • Kolokacja i Hosting
  • Systemy telekomunikacyjne
  • Outsourcing IT

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: siedziba firmy w Krakowie
  • Dział: Dział handlowy

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Realizowanie planów sprzedaży
  • Opieka posprzedażowa nad obsługiwanymi Klientami
  • Bieżąca analiza lokalnego rynku oraz satysfakcji Klientów

Oferujemy:

  • Jasne warunki zatrudnienia, wynagrodzenia oraz możliwości rozwoju w firmie
  • Pakiet socjalny
  • Praca w przyjemnej atmosferze
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów dla Klientów
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

Wymagania

Oczekiwania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy przy sprzedaży usług w relacjach B2B
  • Dobra organizacja pracy
  • Doskonałe umiejętności sprzedaży oraz zdolności interpersonalne

Mile widziane

  • Orientacja w polskim rynku telekomunikacyjnym
  • Background techniczny

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

S-NET Sp. z o.o. to dostawca usług telekomunikacyjnych dla biznes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi