Account Manager / Przedstawiciel handlowy

S-Net Sp. z o.o.

kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

S-NET to dostawca usług telekomunikacyjnych dla biznesu. Najważniejsze usługi świadczone przez firmę to usługi Centrum Danych, rozwiązania hostingowe, dostęp do Internetu, transmisja danych oraz tranzyt do różnych operatorów. Firma oferuje również usługi outsourcingu IT takie jak zarządzanie serwerami oraz zaawansowanym sprzętem sieciowym. Siedziba firmy mieści się w Krakowie przy ulicy J. Lea 114 (obok miasteczka studenckiego AGH).

Obecnie S-NET poszukuje Kandydatów na stanowisko: Account Manager / Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: siedziba firmy w Krakowie
Realizacja celów sprzedaży w rejonie: Cały Kraj
Dział: Handlowy
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych klientów i zamówień na usługi świadczone przez S-NET, takie jak:
* Dostęp do Internetu dla biznesu oraz ISP
* Usługi transmisji danych, dzierżawy włókien światłowodowych oraz tranzytu ruchu IP
* Kolokacja i hosting
* Systemy telekomunikacyjne
* Usługi outsourcingu IT

OPIS STANOWISKA:

* Aktywne pozyskiwanie klientów
* Realizacja planów sprzedaży
* Opieka posprzedażowa nad obsługiwanymi Klientami
* Bieżąca analiza lokalnego rynku oraz satysfakcji Klientów

OFERTA:

* Praca w przyjemnej atmosferze
* Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów dla Klientów
* Szkolenia i wyjazdy na konferencje branżowe
* Atrakcyjne wynagrodzenie i premie proporcjonalnie do osiąganych wyników sprzedażowych
* Odpowiednie narzędzia pracy

Wymagania

* Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży teleinformatycznej
* Dobra orientacja w polskim rynku teleinformatycznym
* Wykształcenie co najmniej średnie
* Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
* Dobra organizacja pracy
* Doskonałe umiejętności sprzedaży oraz zdolności interpersonalne

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o wysłanie swojej aplikacji (CV ze zdjęciem + List Motywacyjny).

Prezentacja firmy

S-NET Sp. z o.o. to dostawca usług telekomunikacyjnych dla biznes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prowizje od sprzedaży + premie za realizację planu.
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż