Account Manager poszukiwany

CR Plus Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szybko rozwijająca się sieć reklamowa poszukuje dobrego Account Managera. Jeśli potrafisz sprzedawać, szybko nawiązujesz kontakty i wiesz czym się różni CPC od CPM oraz co to jest RTB to szukamy właśnie Ciebie.

Twoim zadaniem będzie:

  • Sprzedaż powierzchni reklamowej.
  • Przygotowywanie ofert, mediaplanów, prezentacji i raportów.
  • Planowanie i nadzorowanie emitowanych kampanii reklamowych.
  • Utrzymywanie dobrych i trwałych relacji z klientami
  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych

Wymagania

Oczekujemy że:

  • Posiadasz co najmniej dwuletnie doświadczenie w sprzedaży.
  • Świetnie orientujesz się w rynku reklamy ze szczególnym naciskiem na działania online.
  • Uważasz się za dobrego sprzedawcę i dobrze czujesz się w tej roli.
  • Potrafisz samodzielnie organizować sobie pracę.
  • Dajesz radę pod presją czasu i wiesz co to deadline
  • Umiesz doradzić i wiesz co doradzić.
  • Doskonale znasz pakiet office.
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.
  • Znasz angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.

Czeka na ciebie:

  • Wygodne krzesło, komplet narzędzi do pracy i odrobina stresu w szybko rozwijającej się firmie.
  • Sensowne wynagrodzenie bez górnego limitu.
  • Umowa o pracę na czas nie określony (po okresie próbnym.)
  • Zgrana lekko zakręcona drużyna.
  • Szkolenia, wywiady, telewizja, wielki świat

Jeżeli widzisz się w naszym teamie wyślij  swoje CV

Prezentacja firmy

CR PLUS jest właścicielem portalu motoryzacyjnego Furora.tv oraz sieci r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce