Account Manager ORANGE – kanał SME i SOHO

A&M (Partner Orange Polska)

Lublin i województwo, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Oczekiwania:

  • Aktywne pozyskanie nowych klientów
  • Prowadzenie negocjacji, zawieranie umów z nowymi i obecnymi klientami przedsiębiorstwa
  • Obsługa, utrzymanie i dbanie o relacje biznesowe klientów oraz wizerunek Orange
  • Przygotowanie propozycji sprzedaży i prezentacji
  • Dbanie nad poprawnością oferty oraz doradztwo dla klientów

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w kontaktach biznesowych i sprzedaży (doświadczenie w sprzedaży produktów telekomunikacyjnych będzie dodatkowym atutem )
  • Umiejętności negocjacyjne oraz skutecznego zamykania transakcji
  • Otwartość, pewność siebie
  • Umiejętność tworzenia ofert handlowych
  • Chęć założenia własnej działalności gospodarczej - po okresie próbnym
  • Posiadanie własnego auta.

Oferujemy:

  • Kreatywną pracę w młodym i zgranym zespole
  • Gwarantujemy jasny systemem premiowy + bonusy
  • Udział w kreowaniu strategii sprzedaży
  • Szkolenia, certyfikaty, wiedzę branżową

Prezentacja firmy

Firma A&M jest Autoryzowanym Partnerem operatora Orange Polska S.A. <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi