Account Manager / Opiekun Klienta (branża IT)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Czechy, zagranica

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Czechy

Dla naszego czeskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: AM/CZE/10/14

Miejsce pracy: Praga, Czechy
Pracodawca / Branża: IT

Opis stanowiska pracy:

Rozwój sprzedaży w regionie, współpraca w zespole, planowanie i prowadzenie działań marketingowych.

Nasze wymagania:

• Min. 2 letnie doświadczenie w dziale sprzedaży, preferowane w branży IT

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Wykształcenie wyższe

• Umiejętności komunikacyjne, umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych

• Umiejętność osiągania celu poprzez negocjacje, współpracę w zespole

• Inicjatywa, umiejętność podejmowania decyzji

• Podstawowa znajomość branży IT

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego w firmie IT będącej liderem na rynku

• szkolenia z zakresu IT

• atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki (m.in. bony żywnościowe)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.