ACCOUNT MANAGER/ New Business Manager

Positive Power Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zajmujemy się produkcją oprogramowania oraz wdrożeniami zaawansowanych technologicznie systemów IT, dedykowanych platform e-commerce typu B2B, B2C, rozwiązań klasy CRM oraz aplikacji mobilnych. W ciągu dekady zaufało nam ponad 400 firm, startupów oraz instytucji z kraju i z zagranicy.  Od 2014 roku jesteśmy częścią grupy INDATA S.A., będącej holdingiem podmiotów informatycznych o zasięgu ogólnopolskim. Dążymy do realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów aby cały czas się rozwijać w branży IT.

Największym kapitałem naszej firmy są pracownicy i tylko wraz z ich rozwojem może rozwijać się nasza firma. Dlatego tak ważne jest dla nas zadowolenie, satysfakcja z pracy oraz rozwój osobisty członków naszego zespołu.

Obecnie w związku z rozwojem działu handlowego, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Account Manager/New Business Manager

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pozyskiwanie i nawiązanie kontaktów telefonicznych z potencjalnymi klientami.
  • Budowanie bazy klientów oraz utrzymywanie z nimi długotrwałej współpracy.
  • Obsługa procesu sprzedaży od oferty po zamówienie.
  • Kontakt z klientem - spotkania/wyjazdy służbowe (sporadyczne).
  • Doradztwo rozwiązań funkcjonalności, które wspierają cele biznesowe klientów.
  • Aktualizacja i weryfikacja danych zawartych w systemach CRM.

OFERUJEMY:

  • Pracę przy projektach dla polskich i międzynarodowych klientów (np. Niemcy, Azerbejdżan).
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz w strukturach firmy (awans).
  • Umowę o pracę lub B2B.
  • Wynagrodzenie stałe w widełkach 3,5-5 tys. zł netto (UoP), ustalane indywidualnie biorąc pod uwagę doświadczenie kandydata.
  • System premiowy oraz motywacyjny (kwartalny i roczny).
  • Płatne nadgodziny (dobrowolne).
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach branżowych.
  • Karta MultiSport oraz ubezpieczenie Medicover.
  • Dostęp do biblioteki książek i pism branżowych.
  • Pyszną mieloną kawę z ekspresu.
  • Chillout room.
  • Brak dress codu.
  • Piłkażyki.
  • Konkursy firmowe, meetupy wewnętrzne , "planszówki", spotkania integracyjne.
  • Pracę w kreatywnym, młodym i zgranym zespole.
  • Biuro w Centrum Gliwic z dogodnym dojazdem (PKP, komunikacja miejska, DTŚ). Praca stacjonarna w biurze w Gliwicach, wymagająca cyklicznych wyjazdów służbowych (kontakt z klientem).
  • Praca na pełen etat w godz. 8-16 od poniedziałku do piątku, OD ZARAZ.
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy, samochód służbowy - do ewentualnych spotkań z klientem.

Wymagania

  • Znajomość branży IT – produkcja oprogramowania, specyfiki rynku systemów e-commerce i mobile.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług w sektorze B2B.
  • Zaangażowanie w powierzone zadania.
  • Zdolności interpersonalne, umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne.
  • Odpowiedzialność oraz terminowość.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

Firma Positive Power Sp. z o.o. to software house zajmujący się opr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące, potem nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 700PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie, dodatki, marża od sprzedaży, multisport, ubezpieczenie itd.
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Sprzedaż