Account Manager – j. niemiecki

F.H. Polex

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• budowanie i wsparcie w utrzymywaniu relacji z kontrahentami zagranicznymi na rynkach

• pozyskiwanie nowych kontrahentów w oparciu o określoną strategię

• sporządzanie ofert handlowych

• wsparcie w przyjmowanie nowych zamówień oraz analizowaniu stanu ich realizacji

• uczestniczenie w realizowaniu założonej strategii działu eksportu

• przygotowywanie niezbędnych dokumentacji sprzedażowych, raportów, statystyk

• wsparcie w przygotowywanie firmy do udziału w międzynarodowych targach wystawienniczych

Wymagania

Wymagania:

• dobra znajomość języka rosyjski umożliwiająca swobodną komunikację w kontaktach handlowych

• dobra znajomość pakietu biurowego MS Office (z naciskiem na Excel)

• doświadczenie w pracy na rynku B2B

• kompetencje negocjacyjne

• bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista

• łatwość nawiązywania kontaktów handlowych

• zainteresowanie i chęć rozwoju w branży odzieży dziecięcej

• dokładność oraz precyzyjność

Co oferujemy w zamian za Twoje zaangażowanie:

• stabilne miejsce pracy w firmie o 25 letnim doświadczeniu

• możliwość uczestnictwa w wyjazdach służbowych, targach międzynarodowych

• ciekawą pracę w młodym zespole

• zdobycie doświadczenia w branży odzieżowej

• nowoczesne biuro w centrum Krakowa

Jeśli uważasz, że to właśnie Ty chcesz zdobyć doświadczenie w naszym zespole wyślij swoje CV wraz ze zdjęciem

Prosimy o umieszczenie w swojej ofercie oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Prezentacja firmy

POLEX FASHION GROUP to grupa odzieżowa posiadająca w swoim portfolio 10 ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management