Account Manager - IT Outsourcing

Commoditech Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Commoditech Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca IT - Sprzedaż

Commoditech świadczy usługi informatyczne na terenie Polski i Europy Zachodniej. Zwiększamy zespół sprzedażowy w zakresie outsourcingu IT - poszukujemy dynamicznych i ambitnych osób!

ZADANIA:

  • Jako Account Manager będziesz odpowiedzialny za:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji, sprzedawanie usług outsourcingu IT
  • Przygotowywanie ofert, negocjowanie warunków współpracy oraz utrzymywanie i budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • Podnoszenie poziomu sprzedaży wśród obecnych oraz nowych Klientów
  • Współpraca z działem rekrutacji w zakresie realizowania projektów outsourcingowych i rekrutacji stałej
  • Opieka nad specjalistami: wprowadzenie w projekt, sprawy formalno-prawne, dbanie o ciągłość projektową, kwestie kadrowo-płacowe

OFERUJEMY:

  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów dla liderów z sektora telekomunikacyjnego, ubezpieczeniowego, bankowo-finansowego i innych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do branżowego know-how
  • Wynagrodzenie stałe i prowizyjne uzależnione od osiąganych wyników
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Elastyczna forma zatrudnienia
  • Doskonałą atmosferę pracy

WYMAGANIA:

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku lub innym związanym ze sprzedażą B2B lub jako konsultant rekrutacji 360
  • Umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży usług rekrutacyjnych będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość branży IT będzie dodatkowym atutem