Prografix Sp. z o.o.
Firma Prografix jest spółką działającą od 1993 roku w branży poligraficznej. Dzisiaj funkcjonujemy jako jedna z wiodących firm w branży w Polsce i Europie, która świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianej komunikacji bezpośredniej (druk reklamowy, direct mail, komunikacja multikanałowa).

Handlowiec / Account Manager

Miejsce pracy: Dębica

Zakres obowiązków:

  • wykonanie planu sprzedaży
  • ofertowanie do Klientów
  • utrzymywanie długofalowych kontaktów z Klientem
  • precyzyjne przekazywanie danych do kalkulacji
  • nadzór nad obsługą zleceń

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość programu MS Excel
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość podstawowych pojęć rachunkowych (koszt stały, zmienny, amortyzacja, marża)
  • ogólna orientacja w standardowym procesie B2B
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość procesów branży poligraficznej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (przy naszym współfinansowaniu)
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez serwis.