Account Manager - Handlowiec

Iguana Studio Sp. j.

60-104 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca z ludźmi jest dla Ciebie męcząca? Nie lubisz rozmawiać, negocjować, perswadować? Nie cierpisz marketingu internetowego i nie interesuje Cię praca w jednej z najlepszych agencji interaktywnych? W takim razie NIE odpowiadaj na nasze ogłoszenie!

Jeśli natomiast interesuje Cię praca w charakterze ACCOUNT MANAGERA - HANDLOWCA w branży IT, lubisz wyzwania i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji i czujesz się swobodnie w kontakcie z klientem - zapraszamy do dalszej lektury :)

Kim jesteśmy?

- agencją interaktywną z Poznania, z powodzeniem działającą na rynku od ponad 10 lat

- liderem w swojej branży

- młodym, dynamicznym zespołem z głowami pełnymi świeżych, innowacyjnych pomysłów

- specjalistami w swojej dziedzinie - każdy z nas posiada swój zakres obowiązków, co jednak nie przeszkadza we wspólnej pracy i wzajemnym wsparciu

Kogo szukamy?

- account managera - handlowca, dzięki któremu będziemy mogli tworzyć dla jeszcze większej grupy klientów

- osoby otwartej i komunikatywnej, zarówno w kontaktach bezpośrednich (spotkania z klientami), jak i pośrednich (kontakt telefoniczny, mailowy)

- osoby znającej w praktyce techniki sprzedaży i negocjacji

- jeśli znasz się na branży IT - to dobrze, jednak nie jest to kryterium wymagane - nauczymy Cię wszystkiego

- ważne, abyś lubił/a, umiał/a i czuł/a się swobodnie w kontaktach z kontrahentami oraz współpracownikami

Co oferujemy?

- konkurencyjne, atrakcyjne wynagrodzenie, składające się z podstawy oraz premii

- zatrudnienie w oparciu o b2b

- pracę w znanej, lubianej i cenionej agencji interaktywnej

- niezbędne narzędzia do pracy - laptop, telefon

- stylowy budynek i nowoczesny design miejsca pracy

Wymagania

Jakie cechy i umiejętności powinieneś/ powinnaś posiadać, aby stać się częścią naszego zespołu?

- chęć do pracy i stałego poszerzania zakresu swoich kompetencji

- otwartość, łatwość nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych

- umiejętność pracy pod presją czasu

- doskonałą zdolność organizacji własnej pracy oraz wyznaczania priorytetów

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku bardzo mile widziane, jednak jeśli go nie posiadasz, a jesteś w stanie przekonać nas do siebie - spróbuj, nie interesują nas "papierki" a faktyczne umiejętności

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w naszej firmie - prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny. Pamiętaj - dobre oferty nie pozostają długo bez odpowiedzi!

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami - obyś jednym/ą z nich był/a właśnie TY :)

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją interaktywną działającą na rynku od 2005 roku. W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż