Account Manager eventów motoryzacyjnych

WORK SERVICE S.A.

Kraków, małopolskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Kraków

Jeśli jesteś pasjonatem motoryzacyjnym , lubisz dobre samochody i szybką jazdę a przy tym masz doświadczenie w sprzedaży a organizacja eventów nie jest Ci obca to poszukujemy właśnie CIEBIE !

Zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie nowych klientów;
• Sprzedaż imprez motoryzacyjnych organizowanych w Polsce i zagranicą;
• Utrzymywanie relacji i rozwój współpracy z istniejącymi klientami – firmami;
• Bezpośrednie spotkania sprzedażowe;
• Negocjowanie warunków współpracy;
• Zarządzanie logistyką eventów

Oczekiwania wobec kandydatów:
• Pasja związana z motoryzacją;
• Znajomość branży motoryzacyjnej;
• Wykształcenie wyższe (min. Licencjat);
• Język angielski bardzo dobry w mowie i piśmie – warunek konieczny;
• Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym w branży eventowej
– mile widziane w branży motoryzacyjnej;
• Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami;
• Samodzielność oraz zaangażowanie w pracę;
• Wytrwałość w dążeniu do celu;
• Zaangażowanie, pozytywne nastawienie;
• Czynne prawo jazdy kat. B;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.