Account Manager E-commerce

Unit-Soft Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy nowej osoby do projektu GrandNode – globalnego oprogramowania sklepów internetowych opartego o najnowocześniejsze technologie. To produkt przeznaczony do tworzenia indywidualnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta. Od analizy potrzeb, poprzez dobór odpowiednich rozwiązań i modułów, aż po ich wdrożenie. Do projektu szukamy osoby, która ma doświadczenie w software house lub agencji reklamowej i chciałaby je wykorzystać w globalnym projekcie jakim jest GrandNode.

Profil idealnego kandydata:

  • znajomość rynku i technologii e-commerce,
  • znajomość działania sklepów internetowych,
  • doświadczenie w sprzedaży internetowej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Zadania:

  • tworzenie strategii sprzedaży sklepów internetowych w oparciu o system GrandNode,
  • tworzenie treści i materiałów wspierających sprzedaż
  • budowanie marki oraz pozytywnego wizerunku wśród potencjalnych klientów
  • aktywne pozyskiwanie nowych kontaktów,
  • prowadzenie prezentacji i szkoleń z funkcjonalności oprogramowania

Oferujemy:

  • duży zakres samodzielności,
  • pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia merytoryczne i dot. rozwoju osobistego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z elementami stałymi i premiowymi,
  • pracę w rozwijającej się firmie, w przyjaznym i zgranym zespole,
  • dogodną lokalizację biura.

Prezentacja firmy

UNIT-SOFT jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi wdroż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi