Account Manager ds. usług HR na terenie Niemiec

Domino Polska Sp. z o.o.

Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Domino Executive Search jest częścią francuskiej Grupy firm doradczych. W Polsce rozwinęliśmy swoją działalność w obszarze usług doradczych Executive Search. W związku z rozwojem naszego zespołu, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Zadania:

Aktywna sprzedaż usług HR – samodzielne pozyskiwanie projektów
Aktywne działania na rzecz rozwoju biznesu – nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z Partnerami firmy
Udział w realizacji projektów Direct / Executive Search
Współpraca w grupie. Raportowanie

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia – umowa o pracę + system bonusowy
Niezbędne narzędzia pracy
Pracę w miłej atmosferze w międzynarodowej firmie
Udział w ciekawych projektach międzynarodowych

Wymagania

Doświadczenia w sprzedaży usług
Zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych
Dobrej znajomości j. angielskiego
Doświadczenia w budowaniu trwałych relacji biznesowych
Zainteresowanie branżą HR

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management