Account Manager / Doradca Klienta Biznesowego Orange Polska

24bonus.pl Sp. z o.o.

całe województwo ( Gdynia, Gdańsk, Sopot, Tczew, Malbork), pomorskie

Opis stanowiska pracy

Kogo poszukujemy?

Kandydatów z „żyłką handlowca” lub posiadających doświadczenie handlowe zwłaszcza w rynku B2B.
Ludzi ceniących sobie swobodę działania, poszukujących pomysłu na biznes i stabilnej oferty współpracy na rynku, gwarantującej osiąganie satysfakcjonujących zarobków.

Zadanie dla Ciebie:

Sprzedaż na przydzielonej Regionalnej Bazie Klientów i pozyskiwanie nowych Klientów. Obsługa posprzedażowa swoich klientów.

Współpraca z nami to same korzyści:

Jesteśmy jednym z liderów sprzedaży w Polsce.

Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij  swoją karierę z rozpoznawalną, godną zaufania międzynarodową marką jaką jest Orange Polska.

Nasi najlepsi Doradcy zarabiają kilkadziesiat tysięcy złotycm miesięcznie!

Współpracując z nami:

  • Pracujesz gdzie chcesz, lokalnie lub na terenie całej Polski. Elastycznie układasz sobie czas pracy.

  • Otrzymujesz stałe wynagrodzenie za opiekę nad bazą regionalną.

  • Działasz w oparciu o prosty i przejżysty system prowizyjnyZarabiasz wysokie prowizje: comiesięczne bonusy finansowe już od 5 zdarzeń sprzedażowych.

  • Masz szansę na atrakcyjne nagrody w konkursach sprzedażowych.
  • Otrzymujesz szerokie wsparcie sprzedaży. Dostaniesz od nas bazę klientów z Twojego regionu na początek współpracy oraz stałą opiekę koordynatorów regionalnych podczas etapu wdrożenia do pracy.

  • Sprzedajesz usługi i produkty znanej, cieszącej się zaufaniem marki Orange, z najszerszym portfolio na rynku usług telekomunikacyjnych czy energii.

  • Dostajesz pomysł na własny biznes. Z nami możesz rozwinąć stabilną i dochodową działalność.

  • Rozwijasz swoje kompetencje sprzedażowe i wiedzę produktową w ramach systemu szkoleń.

  • Posiadasz bezpłatny dostęp do biura regionalnego i jego wyposażenia.

  • Otrzymaujesz kartę Multisport Plus.

  • Korzystasz z ubezpieczenia grupowego PZU.

  • Korzystasz z prywatnej opieki w sieci Luxmed w całej Polsce.

Prezentacja firmy

Firma z branży sprzedaż - dystrybucja.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Kadra zarządzająca