Account Manager / Doradca Klienta Biznesowego - Białystok

Emero Group Sp. j.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

EMERO GROUP – ogólnopolski partner Orange, poszukuje osoby na stanowisko:

Account Manager / Doradca Klienta Biznesowego

Obowiązki:
• aktywna sprzedaż produktów i usług grupy kapitałowej Orange Polska do Klientów Biznesowych
• budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
• zapewnianie najwyższego poziomu obsługi Klientów zgodnie z przyjętymi standardami
• raportowanie efektów sprzedaży
• opieka na powierzonej bazie klientów

Oferujemy:
• szkolenia adaptacyjne i produktowe
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
• możliwość otrzymania podstawy
• warunki do rozwoju i doskonalenia zawodowego

Wymagania

• zaangażowanie,
• doświadczenie w sprzedaży
• znajomość metod i technik sprzedaży
• znajomość produktów i usług grupy kapitałowej Orange Polska będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji (CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych)

Prezentacja firmy

Zapraszamy do współpracy.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja