Opis stanowiska pracy

Jeśli masz doświadczenie w pracy nad realizacjami w szeroko pojętym kanale digital, na stanowisku wymagającym planowania i koordynowania prac we współpracy z klientem, oraz wiesz, że robisz to dobrze - czytaj dalej.

Wymagania

Kluczowe dla nas są Twoje umiejętności i wiedza:

  • Podstawowa znajomość zagadnień marketingowych z użyciem nowych technologii,
  • wiedza na temat i zainteresowanie aplikacjami mobilnymi,
  • umiejętność prezentacji i zamiłowanie do kontaktu z obecnymi i potencjalnymi klientami,
  • zdolność przekazywania złożonych informacji w niezłożony sposób (w mowie i piśmie),
  • umiejętność tworzenia jasnych i przekonujących ofert i podstawowe zdolności negocjacyjne,
  • znajomość języka angielskiego wystarczająca do sprawnej komunikacji i prowadzenia researchu,
  • podstawowa znajomość HTML i narzędzia google analytics.

Nie mniej ważna dla nas jest Twoja osobowość, na którą składać powinny się następujące cechy:

  • Skrupulatność,
  • otwartość na ludzi i zadania,
  • zdolność koncentracji na szczegółach bez utraty głównego celu z zasięgu wzroku,
  • jasny i odważny sposób komunikacji ze światem,
  • cierpliwość i trzeźwe podejście do sytuacji stresowych.

Jeśli masz poczucie, że w znaczącej części powyższy opis dotyczy Ciebie - już jesteśmy o krok bliżej. Czytaj więc dalej.

Czym będziesz się zajmować?

Do Twoich podstawowych obowiązków należeć będzie:

  • Bezkompromisowe dbanie o jakość projektów i świetną relację z klientami,
  • merytoryczny udział w każdej fazie projektu i odpowiedzialność za ich pomyślny finał,
  • rozszerzanie pól współpracy z naszymi obecnymi klientami,
  • tworzenie ofert i udział w poszukiwaniu nowych klientów.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w wysokości 3000 - 4000 na rękę,
  • pakiet opieki medycznej Medicover,
  • będziesz mieć możliwość pracy zdalnej 3 dni w miesiącu,
  • będziesz rozpoczynać pracę o godzinie 8:30 lub 9:30,
  • otrzymasz premię proporcjonalną do efektów Twojej pracy,
  • będziesz pracować w centrum Krakowa, w spokojnym i wygodnym biurze,
  • będziesz mieć okazję do poszerzania horyzontów, poznawać nowe technologie, uczestniczyć w dyskusjach i podnosić swoje kwalifikacje,
  • dostaniesz narzędzia potrzebne, aby skutecznie i wygodnie wykonywać swoją pracę.

Jak wygląda proces rekrutacji?

"It's easy like one, two and three".

  • Wysyłasz do nas swoje CV do którego dołączasz list motywacyjny, w którym możesz powiedzieć parę słów o sobie lub opisać dwa projekty, które masz za sobą.
  • Umawiamy się z Tobą na krótką rozmowę telefoniczną.
  • A następnie umawiamy się na rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie firmy.

Wchodzisz w to? Wyślij do nas maila, w temacie wpisz "Account Manager - Digital", nie zapomnij także dodać stosownej klauzuli prawnej. Keep it simple.

Prezentacja firmy

KISS jest firmą technologiczną o silnych kompetencjach marketingowych i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management