Account Manager - CEE

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, duńskiej firmy będącej właścicielem luksusowej marki okularów, poszukujemy energetycznej i zaangażowanej osoby, która dołączy do międzynarodowego zespołu sprzedaży. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów firmy na rynku polskim, czeskim, słowackim oraz węgierskim.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest skandynawska firma będąca producentem wysokiej jakości innowacyjnych i designerskich oprawek do okularów. Marka ta charakteryzuje się minimalistycznym wzornictwem oraz bardzo lekką budową, co daje jej bardzo dużą przewagę rynkową. Obecnie poszukujemy zaangażowanej i samodzielnej osoby na stanowisko Account Managera. Wybrana osoba będzie w pełni odpowiedzialna za działania sprzedażowe firmy na terenie Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier.

Opis stanowiska

  • Pełna odpowiedzialność za sprzedaż w podległym regionie
  • Rozszerzanie współpracy ze sklepami optycznymi
  • Negocjacje kontraktów handlowych zgodnie z założeniami firmy
  • Odpowiedzialność za szkolenia produktowe wśród klientów i udział w targach międzynarodowych
  • Budowanie świadomości marki w regionie we współpracy z zespołem marketingu

Profil kandydata

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Min 3 - letnie doświadczenie w branży modowej, sprzedaży soczewek lub okularów
  • Zamiłowanie do trendów w modzie i designie
  • Mobilność oraz gotowość do częstych podróży służbowych
  • Skuteczność w działaniu

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w nowoczesnej, skandynawskiej organizacji
  • Pracę na rynkach międzynarodowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page