Account Manager (Branża Meblowa)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • Nawiązywanie nowych relacji handlowych
  • Monitorowanie sprzedaży na podległym terenie, z dotychczasowymi klientami
  • Zarządzanie powierzonym budżetem, kontrola i analiza kosztów
  • Rozwój kompetencji
  • Ścisła współpraca z Zarządem spółki, raportowanie bieżącej aktywności sprzedażowej
  • Reprezentowanie spółki, prowadzenie negocjacji handlowych z kluczowymi partnerami biznesowymi
  • Analiza działalności konkurencyjnej
  • Współpraca z działem rozwoju
  • Uczestnictwo w targach oraz wystawach zarówno krajowych jak i międzynarodowych

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy w branży meblowej (warunek konieczny)
  • Szeroka wiedza z zakresu sprzedaży, wysokie zdolności analityczne i negocjacyjne.
  • Doświadczenie w formułowaniu i wprowadzaniu działań wspierających sprzedaż.
  • Min. dobra znajomość j. angielskiego
  • Wykształcenie wyższe.
  • Energia do osiągania ambitnych celów i podejmowania wyzwań
  • Dbałość o dobre relacje z partnerami biznesowymi i współpracownikami
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko pracy z określonymi celami
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy, laptop, telefon
  • Atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

Oferta pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials