Account Manager (branża IT)

Orienta Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego klienta, firmy oferującej rozwiązania w chmurze, mające optymalizować procesy biznesowe, poszukujemy handlowca.

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie potencjalnych klientów
  • Prezentowanie klientom usług firm
  • Organizowanie spotkań oraz konferencji internetowych w celu zaprezentowania usług
  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami

Wymagania:

  • Znajomość SaaS (software as a service) i podstawowych zasad IT
  • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
  • Znajomość programu MS Excel
  • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Chęć do nauki procesów biznesowych, dotyczących inwentaryzacji i zarządzania zamówieniami

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W cv należy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.