account manager- branża IT

Randstad Polska Sp. z o.o.

Śląsk, śląskie

Dla naszego Klienta, producenta sprzętu IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 29951
Praca stała
Lokalizacja: Śląsk

Zakres obowiązków:
  • regularne wizyty u klientów końcowych (sektor publiczny oraz prywatny)
  • zarządzanie posiadaną bazą klientów oraz aktywna postawa w poszukiwaniu nowych
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz specyfikacji przetargowych
  • wsparcie w organizacji szkoleń i obsłudze klienta
  • identyfikowanie potrzeb klienta końcowego i przygotowywanie odpowiednich rozwiązań
  • współpraca z działem handlowym firmy
  • raportowanie

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w sprzedaży produktów takich jak: drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, rozwiązania mobilne, skanery
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wiedza z zakresu zarządzania drukiem – kompleksowa wiedza z zakresu optymalizacji kosztów w firmie
  • znajomość programów do zarządzania drukiem oferowanych na rynku
  • znajomość prawa zamówień publicznych i rynku informatycznego
  • rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • zdolność profesjonalnego prezentowania siebie i firmy
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office

Oferta:
  • umowa o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • telefon, laptop, samochód

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)