Account Manager Branża doradcza ICT

Vip Multimedia Sp. z o.o.

02-672 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Działamy na rynku usług i technologii internetowych, swoim zasięgiem obejmujemy zróżnicowane sektory rynku. Celem naszej działalności jest dostarczanie usług najwyższej jakości. Nasi eksperci, wykorzystują zaawansowane rozwiązania informatyczne, które pomagają naszym klientom poprawić efektywność i skuteczność działania.

Jesteśmy „młodym, dynamicznym zespołem”, i wcale nie szukamy Ciebie z uwagi na „intensywny rozwój”. Wręcz przeciwnie – zależy nam na tym, by nasza firma pozostała niewielka. Liczy się dla nas jakość naszej pracy, wzajemny szacunek i zaufanie – zarówno wewnątrz zespołu, jak i w pracy z klientami.

Posiadamy kilka portali , B2-biznes_pl , life4style_pl, sporteuro_pl i vipmultimedia_pl.

Rozwijające się portale o tematyce biznesowej, politycznej i gospodarczej, sportowej, nowych technologii jak i mody , urody i zdrowia.

Szukamy przebojowych, kreatywnych i otwartych na świat ludzi.

Może szukamy właśnie Ciebie?:)

Praca w lokalizacji Warszawa Ursus ul Plac Czerwca 1976r 2 lok 6

Zapraszamy!

Obecnie poszukujemy Handlowca.

Kluczowe zadania dla handlowca:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B i ich bieżąca obsługa w zakresie sprzedaży rozwiązań IT , dotacji unijnych, reklamy

- sprzedaż kompleksowa: oferowane produkty oraz usługi świadczone przez firmę (obszar działania: cała Polska)

- analiza potrzeb klientów, dobór odpowiednich rozwiązań i narzędzi dla klienta, fachowe doradztwo produktowe

- prowadzenie negocjacji handlowych z klientami, zawieranie kontaktów, ustalanie warunków realizacji projektów

- nadzór nad prowadzonym projektem wdrożenia systemu u klienta, opieka posprzedażowa

- budowanie dobrych, długofalowych relacji biznesowych z klientami

- udział i reprezentowanie firmy podczas branżowych targów i konferencji, budowanie wizerunku marki

- analiza rynku, poszukiwanie nowego potencjału sprzedażowego, analiza aktywności konkurencji

- bieżące raportowanie wyników pracy do Zarządu

Oczekiwania wobec Kandydatów:

- zdolności sprzedażowe i negocjacyjne

- umiejętność samodzielnego pozyskiwania i obsługi klientów B2B, docierania do decydentów, umiejętność finalizowania ustaleń i kontraktów

- umiejętność sporządzania ofert, wycen, kalkulacji oraz prezentacji

- umiejętność samodzielnego działania, organizacji pracy własnej (poszukiwanie klientów, umawianie spotkań, wyjazdy etc.)

- dobra, solidnie komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

- dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (zwłaszcza Excel, Power Point)

- komunikatywność, otwartość, duże zdolności interpersonalne

- pro-sprzedażowa i pro-kliencka postawa

- zorientowanie na realizację założonych celów sprzedażowych, motywacja do pracy i działania

- prawo jazdy kat. B (czynne) + gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

- stałą, stabilną i rozwojową pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży - pełen etat, umowa o pracę lub umowa B2B - w zależności od preferencji pracownika)

- możliwość pracy na zasadzie "home office" jeśli poza Warszawą - po okresie 3 - mcy

- motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia sprzedażowa)

- odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy (telefon, laptop)

- możliwość uczestniczenia w realizacji ciekawych projektów technologicznych i poszerzania doświadczenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez B2-Biznes_pl dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Prezentacja firmy

Działamy na rynku usług i technologii internetowych, swoim zasięgiem obe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
10% od uzyskanej marży
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting