Account Manager - Agencja interaktywna

Ivision.pl s.c.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Ivision.pl to agencja interaktywna świadcząca kompleksowe usługi w zakresie marketingu internetowego, kampanii BTL, wdrażania serwisów oraz aplikacji internetowych. Od 2007r. nieprzerwanie tworzymy skuteczne rozwiązania dla polskich i zagranicznych klientów (Szwajcaria, USA, Francja, Irlandia, UK).

W związku z rozwojem poszukujemy kreatywnego i odpowiedzialnego Account Managera. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Obsługa zapytań, briefów, negocjacje z klientami, tworzenie ofert handlowych i prezentacje,
  • Udział w koordynowaniu prac zespołu przy projektach z obszaru marketingu internetowego, w tym tworzenia i rozwoju serwisów www, kampanii SEO/SEM, Social Media, oraz projektów DTP
  • Projektowanie strategii marketingowej i komunikacji w internecie, udział w procesie kreatywnym,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Agencji.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w Agencji lub po stronie klienta na stanowisku związanym z marketingiem internetowym,
  • Doświadczenie w pracy z Klientem, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej i negocjacji,
  • Doskonała organizacja pracy, doświadczenie w prowadzeniu projektów interaktywnych,
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień z zakresu marketingu internetowego i komunikacji,
  • Znajomości podstaw technologii internetowych i zagadnień usability,
  • Kreatywność oraz samodzielność w działaniu,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Biegła znajomość programów pakietu Office/Libre Office, w szczególności Word, Excel, Power Point.

Oferujemy:

  • Pracę w 20-osobowym teamie stawiającym na jakość,
  • Udział w ciekawych projektach oraz rozwój,
  • Świetną atmosferę pracy,
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy,
  • Udział w budowaniu struktury agencji,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i prowizji.

Prezentacja firmy

Software, Design, Marketing.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce