ACCOUNT & JUNIOR ACCOUNT MANAGER

Fast Cut Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów agencji,
  • tworzenie ofert handlowych,
  • aktywne pozyskiwanie zleceń
  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji.
  • prowadzenie harmonogramu prac i rozliczeń,
  • delegowanie zadań oraz nadzór nad innymi działami Agencji.
  • umiejętność projektowania ofert w PPT i ich przedstawiania

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • zainteresowanie Internetem, nowymi technologiami i reklamą online,
  • podstawowa znajomość rynku mediów,
  • minimum roczne lub dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomości narzędzi z zakresu: ATL, BTL, Digital Marketingu ze szczególnym uwzględnieniem Social Media, PR
  • znajomości podstawowych technik sprzedaży i prowadzenia prezentacji
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i punktualność
  • umiejętność skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu,
  • kreatywność i inicjatywa
  • duża samodzielność w działaniu i myśleniu
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Dodatkowy atuty:

  • doświadczenie w obsłudze klienta z branży Farmaceutycznej
  • prawo jazdy kategorii B.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Dobrze zaplanowana kampania jest jak garnitur szyty na miarę, ide... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management