Opis stanowiska pracy

Do zadań należeć będzie:

  • bieżąca obsługa Klientów Agencji
  • przygotowanie działań marketingowych dla Klientów
  • umiejętność prezentacji oferty Agencji

 Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • umowę o pracę
  • narzędzia niezbędne do pracy

W ofercie prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Wymagania

  • wyższe wykształcenie
  • min. roczne doświadczenie w pracy w agencji reklamowej
  • bardzo dobra znajomość zagadnień marketingu i reklamy
  • prawo jazy kat. B
  • dobra znajomość języka obcego (niemiecki lub angielski)

Prezentacja firmy

Od blisko 30 lat budujemy swoje kompetencje w obszarze szeroko pojętych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media