Opis stanowiska pracy

- planowanie i realizacja projektów PR
- bieżący kontakt z klientem
- przygotowywanie i redakcja materiałów prasowych
- kontakty z dziennikarzami
- organizacja eventów
- przygotowywanie i rozliczanie budżetu
- przygotowywanie prezentacji, ofert, raportów

Gwarantowane: możliwość nauki i rozwoju w dynamicznie rozwijającej się agencji, czego dowodem są liczne nagrody oraz wieloletnie projekty.

Wymagania

- minimum 2-3-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów PR po stronie agencji,
- umiejętność współpracy z różnymi grupami interesariuszy,
- doświadczenie w kontaktach z mediami, dobra znajomość rynku mediów
- zdolności komunikacyjne, lekkie pióro i umiejętność redagowania tekstów PR
- samodzielność, kreatywność, dobra organizacja pracy, rzetelność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
- znajomości języka angielskiego
- sprawna obsługa pakietu MS Office
- zdrowy rozsądek i poczucie humoru

Prezentacja firmy

Garden of Words to założona w 2007 roku, pierwsza w Polsce i jedn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media