Account Executive w agencji SEO/SEM

Promoholding Services Sp. z o.o.

30-415 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

PromoHolding to grupa dynamicznie rozwijających się spółek, wyspecjalizowanych w różnych obszarach branży marketingowej, od budowy stron i aplikacji, przez realizację kampanii zasięgowych i wizerunkowych, aż po druk materiałów marketingowych i organizację eventów. Każda spółka posiada dedykowany zespół ekspertów, odrębne kierownictwo oraz indywidualną strategię rozwoju. Jednocześnie tworzymy jeden potężny organizm, który stworzony został z myślą o realizacji największych i najbardziej wymagających projektów marketingowych.

Dla naszej spółki PromoTraffic, która specjalizuje się w generowaniu ruchu na stronach zgodnie z najnowszymi trendami i wymaganiami poszukujemy osoby na stanowisko Account Executive.

Zakres obowiązków:

- Przygotowanie prezentacji ofertowych dla Klientów,

- Obsługa Klientów oraz koordynacja prowadzonych dla nich kampanii reklamowych,

- Przygotowanie raportów, podsumowań, zestawień dotyczących koordynowanych kampanii,

- Przygotowanie analizy rynku, konkurencji,

- Utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z Klientami.

Wymagania

- Doświadczenie w obsłudze Klienta (mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta i zarządzaniu kampaniami, projektami w branży reklamy internetowej),

- Umiejętność obsługi pakietu biurowego Office,

- Szybkie reagowanie na zmiany, nowe trendy i technologie,

- Sprawne zarządzanie sobą w czasie,

- Umiejętność skutecznej komunikacji,

- Terminowość, dokładność i rzetelność,

- Umiejętność znajdowania rozwiązań i elastyczność w działaniu,

- Odpowiedzialność za powierzone obowiązki ,

- Mile widziana podstawowa znajomość Google Analytics

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się branży i firmie,

- Interesujący pakiet benefitów,

- Wsparcie zespołu specjalistów,

- Przyjazną atmosferę,

- Indywidualny plan rozwoju kariery,

- Materiały edukacyjne,

- Liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

- Możliwość uzyskania indywidualnych certyfikatów branżowych,

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

Dołącz do nas i stań się częścią zespołu pasjonatów, przyślij swoje CV korzystając z formularza.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."

Prezentacja firmy

PromoHolding to grupa dynamicznie rozwijających się spółek, wyspecjalizo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management