Account Executive w agencji reklamowej

E-Manufactura Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie:

• bezpośrednio współpracować z wybranymi klientami agencji,
• realizować zlecone projekty (przygotowywać prezentacje, opracowywać i kontrolować budżet projektu, opracowywać harmonogramy realizacji, itp.),
• budować i utrzymywać długofalowe relacje z Klientami,
• współpracować z innymi działami firmy.

Oferujemy:
• pracę w zgranym zespole
• możliwości dalszego rozwoju zawodowego
• stabilne warunki zatrudnienia

Wymagania

• min 1 rok doświadczenie w pracy w agencji reklamowej lub interaktywnej,
• doświadczenie w prowadzeniu projektów (działania BTL lub/i kampanie w Internecie),
• wykształcenie w zakresie marketingu, socjologii lub filologiczne
• proaktywność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• zaangażowanie i rzetelność,
• chęć uczenia się i rozwoju zawodowego, otwartość na wyzwania
• biegły angielski w mowie i w piśmie,
• dobra znajomość pakietu MS Office,
• bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność efektywnego planowanie czasu.

Prezentacja firmy

Firma specjalizuje się w tworzeniu serwisów internetowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja, Praca Kadra zarządzająca