Universo Sp. z o.o.

ACCOUNT EXECUTIVE / SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

Od: Universo Sp. z o.o.
Miejsce pracy: WROCŁAW (blisko: Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Środa Śląska,Oława, Brzeg, Rawicz)

Universo Sp. z o.o. - jesteśmy agencją specjalizującą się marketingu internetowym. Działamy także na rynku e-commerce. Dodatkowo dla naszych Klientów oferujemy kompleksową obsługę z zakresu budowania strategii, grafiki, copywritingu i rozwiązań IT.

W chwili obecnej poszukuje osoby na stanowisko Account Executive.

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie i podtrzymywanie trwałych relacji z kluczowymi Klientami i Partnerami;
  • pozyskiwanie nowych Klientów i aktywna sprzedaż;
  • tworzenie strategii działań sprzedażowych;
  • przygotowywanie indywidualnych ofert;
  • prowadzenie i koordynowanie  kampanii marketingowych (direct mailing, display);
  • współpraca z innymi działami firmy przy realizacjach kampanii;
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach biznesowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży;
  • wysoki poziom inicjatywy własnej i pewność siebie;
  • umiejętność negocjacji;
  • zdolności komunikacyjne, analityczne;
  • umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami;
  • asertywność i energiczność w działaniu;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • znajomość rynku i zagadnień e-commerce oraz marketingu online.

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania zapewniamy:

  • Pracę w zmotywowanym, nastawionym na sukces zespole.
  • Dobrą atmosferę  pracy, wyjazdy integracyjne i szkolenia.
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

Zapraszamy do przesyłania swojego CV oraz listu motywacyjnego.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).”