Account Executive (PR)

Staff Partners

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Stała współpraca z dziennikarzami
  • Pisanie komunikatów prasowych do mediów
  • Wydawanie oświadczeń, organizacja konferencji prasowych
  • Monitoring mediów
  • Prowadzenie komunikacji

Wymagania

  • Poparta doświadczeniem wiedza z zakresu media relations oraz PR
  • Doświadczenie we współpracy z dziennikarzami
  • Umiejętność pisania tekstów i notatek prasowych
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowania długofalowych relacji
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Podstawowa znajomość zagadnień z zakresu prawa autorskiego i rynku mediów
  • Prawo jazdy kat. B

Twoim atutem będzie:

  • Doświadczenie we współpracy z klientami z branży IT (sprzęt lub portal internetowy)
  • Doświadczenie w pracy w agencji marketingowej lub PR

W ramach współpracy możesz liczyć na:

  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju kompetencji
  • Dobry klimat pracy i inspirujący zespół
  • Pracę na Wilanowie

Prezentacja firmy

Staff Partners to lider w dostarczaniu wykwalifikowanych kandydatów. Jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media