Account Executive / Junior Project Manager - Płatny staż/praktyki dla studentów

Media Trust

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: centrum Warszawy, bardzo blisko linii metra

Szansa zatrudnienia po odbyciu stażu

Twój dodatkowy atut: wcześniejsze choćby minimalne doświadczenie w marketingu i PR / prowadzeniu prostych projektów marketingowych

Co zyskujesz?

  • zdobędziesz praktyczną wiedzę z zakresu PR i marketingu
  • poznasz narzędzia marketingowe używane podczas pracy w agencji
  • będziesz współpracował z grafikami, webmasterami, project managerami i klientami
  • nauczysz się i poprowadzisz kampanie reklamowe
  • poznasz pracę specjalistów, aby w szybkim czasie samemu stać się jednym z nich!

Jeśli:

  • chcesz wziąć udział w ciekawych i niebanalnych projektach reklamowych
  • masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, lubisz ludzi
  • masz lekkie pióro, otwartą głowę i chciałbyś sprawdzić się w PR i marketingu
  • niestraszne są Ci zagadnienia marketingu, reklamy, PR, social media
  • potrafisz myśleć analitycznie i koordynować działania innych
  • możesz pochwalić się już jakimś doświadczeniem zawodowym, które przyda się w pracy w agencji
  • chcesz zdobyć doświadczenie w dynamicznej kameralnej firmie
  • jesteś osobą solidną i wytrwałą
  • nie boisz się wyzwań i chcesz się rozwijać, aby skorzystać z szansy i zostać w agencji na stałe

A do tego jesteś studentem studiów humanistycznych lub biznesowych

Ten staż studencki jest dla Ciebie!

Prezentacja firmy

MEDIA TRUST to istniejąca od 2010 roku agencja, specjalizująca się w kom... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
do 3 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 100PLN - 1 100PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca dla studenta, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Reklama / Komunikacja