Absolwent ze znajomością języka niemieckiego

JOBME S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680.

Nasz Klient, znana międzynarodowa firma z siedzibą w Katowicach, w związku z dynamicznym rozwojem na rynku niemieckim, poszukuje pilnie osób do pracy na stanowisku Analityka ds. kontroli należności.

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

• Zarządzanie portfelem klientów w obszarze windykacji należności
• Prowadzenie negocjacji z dłużnikami i motywowanie ich do zapłaty
• Przygotowywanie propozycji wniosków o odroczenia
• Monitorowanie oraz kontrola spłaty należności
• Wysyłanie dokumentów i ich archiwizacja w systemie SAP
• Codzienna praca z wykorzystaniem znajomości j. niemieckiego w mowie i piśmie

Jeśli:

• Znasz i posługujesz się językiem niemieckim w stopniu przynajmniej komunikatywnym,
• Zależy Ci na zdobyciu doświadczenia zawodowego i codziennym kontakcie z tym językiem
• Masz ochotę nadal szkolić swoje zdolności językowe poprzez codzienny kontakt
• Myślisz o rozwoju w obszarze usług biznesowych, finansowych lub po prostu - chcesz spróbować nowych wyzwań,

Czekają na Ciebie:

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Udział w szkoleniach specjalistycznych
• Pakiet ubezpieczeń grupowych oraz opiekę zdrowotną
• Bony (do 300 zł) na Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia
• Karta typu Multisport
• Przyjazną atmosferę pracy
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa