Absolwent Inżynier Elektronik – projektant płytek PCB w Laboratorium Elektroniki

Headhunters sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), dla swojego Klienta, specjalizującego się m. in. w pracach badawczo rozwojowych i wdrożeniach schematów z dziedziny automatyki i sterowników, symulatorów oraz zarządzania łącznością, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

  • Projektowanie obwodów PCB
  • Montaż i uruchamianie prototypów
  • Dokumentacja projektowa
  • Wdrażanie i nadzór nad produkcją

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe elektroniczne lub mechatronika, informatyka (mile widziani studenci ostatnich lat lub absolwenci)
  • Wiedza z zakresu analogowych i cyfrowych układów elektrycznych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną
  • Znajomość dowolnego programu do projektowania płytek PCB
  • Mile widziane podstawowe doświadczenie przy projektowaniu płytek PCB (projekty studenckie)

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie ustalane bezpośrednio z pracodawcą uzależnione od kwalifikacji i zaangażowania
  • Umowę o pracę na pełny etat poprzedzony okresem próbnym
  • Stałe godziny pracy
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia techniczne
W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 91 434 88 88