Absolwent filologii angielskiej

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Miejsce pracy: Kraków
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, który obecnie rozwija swoją działalność w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko: Specjalisty ds. wsparcia klienta z j. angielskim.

Obowiązki :
  • odpowiedzi na zapytania Klientów w języku angielskim (mail, czat)
  • rozwiązywanie trudności Klientów
  • wspieranie Klientów w użytkowaniu platformy on-line
  • raportowanie do Managera

WYMAGANIA
  • biegła znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w obsłudze Klienta
  • zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • orientacja na Klienta

KORZYŚCI
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • karta Multibenefit
  • prywatna opieka medyczna
  • świeże owoce w biurze
  • możliwość rozwoju w nowych strukturach

Agencja zatrudnienia numer 812.

Numer referencyjny: 6-10-42020/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.