Aanrijders - wywożenie palet

Beetsma Sp. z o.o.

Echt, Zwaagdijk, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Obsługa wózka elektrycznego - nie wymagane uprawnienia
  • Rozwożenie palet na magazynie
  • Dbanie o czystość i porządek na swoim stanowisku pracy

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - WARUNEK KONIECZNY, poziom znajomści sprawdzany na pierwszym etapie rekrutacji
  • Dyspozycyjność do długiego pozostania na terenie Holandii - kontrakt 9 m-cy
  • Umiejętność jazdy na rowerze
  • Odpowiedzialność, sumienność, samodzielność
  • Umiejętność wspólpracy w grupie jak i na samodzielnym stanowisku
  • Niekaralność - wymagamy pisemnego oświadczenia

Oferujemy:

  • Długoterminowy kontrakt - min. 9 m-cy
  • Ubezpieczenie podstawowe oraz rozszerzone
  • Kontrakt holenderski
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora
  • Zakwaterowanie
  • Bezpłatny transport do pracy
  • Wsparcie przy załatwianiu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Holandii

Oprócz stanowiska AANRIJDER poszukujemy pracowników zainteresowanych podjęciem współpracy na innych stanowiskach:
  • ORDERPICKER - kompletacja zamówień
  • REACHTRUCKER - obsługa wózka widłowego wysokiego składowania
  • Przyjęcie towaru
  • Zwroty towaru
  • Załadunek, rozładunek kontenerów
  • Budowanie kontenerów
  • Sprzątanie magazynu

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne