4500 zł miesięcznie jako kierowca Uber, Bolt, Free Now.

WFC FLOTA

00-140 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kierowców na samochody firmowe taxi oraz Uber i Bolt.
Otrzymujesz od nas samochód taxi.

Auta uzbrojone, przygotowane do jazdy, oklejone. Wyposażone w kaso taksometry, kogut, licencja.

Dostępne auta:

Toyota Auris hybryda

Fiat Tipo z 2019 w LPG

Dacia Logan w LPG z 2015

Samochody są uzbrojony w taksometr, kasę fiskalną, licencję, okleiny, kogut. Komplet
Koszt gazu po stronie kierowcy. Praca ma częściowo charakter pracy zdalnej.

Zadzwoń po szczegóły już teraz.

Wymagania

- Badania lekarskie i Psychotechnika/ zrobisz je u nas w biurze, a Uber zwróci Ci koszt /
- Zaświadczenie o niekaralności
- Zdjęcie do dowodu
- Prawo Jazdy kat. B
- Wiek co najmniej 21 lat

Prezentacja firmy

Wypożyczalnia samochodów, zatrudniamy kierowców do pracy na taxi oraz Ub... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
bezterminowo
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców