40 otwartych wakatów - PRACOWNIK PRODUKCJI - BUKOWNO

Adecco Poland Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania na stanowisku:

-proste prace na linii produkcyjnej lub na magazynie,
-montowanie drobnych części elektronicznych lub transport produktów i półproduktów,
-utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

W zamian oferujemy:
- wynagrodzenie zasadnicze
zryczałtowane miesięcznie,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- premię kwartalną,
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym - dodatek za pracę nocną,
- ekwiwalent za pranie odzieży roboczej,
- dofinansowany transport z Klucz i Olkusza do Bukowna + możliwość zorganizowania dojazdu z innych lokalizacji ( warunek - min. 8 osób),
- premia dla pracowników za polecenie kolejnych osób - 250 zł/netto
- doskonałe warunki socjalne: duże, nowe szatnie, jadalnia, kącik kawowy zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, duży strzeżony parking pracowniczy,
- praca zgodnie z wysokimi standardami BHP.

Od zainteresowanych osób wymagamy:
- zdolności manualnych,
- chęci,
- zaangażowania.

Miejsce pracy: Bukowno

Zadzwoń
pod numer 723 650 066 lub napisz SMS o treści "Bukowno" - oddzwonimy!
lub
Prześlij CV za pomocą przycisku APLIKUJ!

Numer referencyjny: PP/04/2019/KRK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.