4 osoby potrzebne od zaraz POZNAŃ

Klient infoPraca.pl

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli właśnie rozpoczynasz karierę zawodową lub chcesz zmienić obecną pracę, nasza firma to najlepsze miejsce na polepszenie Twojej sytuacji.

Nie potrzebujesz doświadczenia!!

Przekażemy Ci wszystko czego nauczyliśmy się w czasie współpracy z najlepszymi firmami marketingowymi na rynku. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Doskonalimy oraz na bieżąco poszerzamy zakres świadczonych usług, zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

Posiadamy rozbudowaną sieć kontaktów, które zapewniają nam dotarcie do ogromnej rzeszy odbiorców.

Dzięki naszej determinacji osiągnęliśmy sukces, którym chcemy się z Wami podzielić.

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki współpracy i motywujące wynagrodzenie

- Przyjazne środowisko pracy między młodą, wyszkoloną kadrą

- Kooperację z profesjonalistami w swoich dziedzinach

- Narzędzia niezbędne do osiągania wyznaczonych celów

- Szkolenia

Oczekujemy od Ciebie:

-dostepności czasowej "od zaraz"

-uczciwości

-chęci do pracy i rozwijania się

-komunikatywności i pozytywnego nastawienia

-kreatywności

Zadania obejmują obsługę klienta, prowadzenie działań marketingowych-prezentacje, prowadzenie raportów i zestawień, udział w procesie HR.

Zainteresowane osoby mogą przesyłać CV do 20.05.2016 r.

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 200PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inne