4-BIKER o/ Katowice, zatrudni Motocykliste / kę : Sprzedawca w salonie firmowym .

4-Biker Sp. j.

40-226 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

4 BIKER - Sieć Dystrybucji

Producent odzieży motocyklowej -ogólnopolska sieć dystrybucji akcesoriów motocyklowych. Prężnie rozwijająca się firma

Poszukuje do oddziału w Katowicach :

Sprzedawcy w Salonie Firmowym ( sklep z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi )

Szukamy Motocyklisty / Motocyklistki

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym

Termin nadsyłania ofert upływa dnia 31-05-2016

Oferujemy :

- stabilne zatrudnienie - cały etat, umowa na czas nieokreślony

- możliwość rozwoju w dynamicznej i nowoczesnej firmie

- dobre wynagrodzenie

- pracę w miłej atmosferze

Wymagania

-prawo jazdy kat. A
- dobra znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego
- znajomość tematyki branży motocyklowej
- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- obsługa komputera
- uczciwość
- chęć do pracy
- samodzielność
- niekaralność

Prezentacja firmy

Producent Odzieży Motocyklowej , jeden z liderów w branży - ogólnopolsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Na czas nieokreśllony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
podstawa + prowizja od obrotu
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Motoryzacja / Automotive