Opis stanowiska pracy

Do krakowskiego biura naszego klienta - pochodzącej ze Skandynawii
prestiżowej firmy Bronova, poszukujemy osoby na stanowisko:

3D Designer
Miejsce pracy: Kraków

Jesteś prawdziwym pasjonatem projektowania? Chcesz się rozwijać?
Oferujemy Ci współpracę z firmą w której naprawdę możesz rozwijać
swoją pasję i swój potencjał.

Co wyróżnia naszą ofertę?
- możliwość realizacji swojej pasji i poszerzenia doświadczenia
- międzynarodowe środowisko pracy
- konkurencyjne wynagrodzenie
- dynamiczny, pełen pasji team w którym nie sposób się nudzić
- biuro w centrum miasta
- w pełni wyposażone stanowisko pracy i biuro

• Do Twoich zadań należeć będzie wykonywanie realistycznych projektów wnętrz, tworzenie i prezentowanie koncepcji projektów w formie wizualizacji 3D, monitorowanie trendów rynkowych oraz oczekiwań klientów.

Zainteresowany/-a? Zaaplikuj przesyłając swoje CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przez Ketsom s.c. z siedzibą w Krakowie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych firmie Bronova do celów związanych z prowadzonym obecnie procesem rekrutacji.”

Wymagania

Nasze wymagania:
- dobra znajomość 3DS Max,
- dobra znajomość programu Corona Render, bądź Vray
- doświadczenie w pracy jako projektant
- mile widziane wykształcenie związana z grafiką, bądź wzornictwem (również w trakcie)
- kreatywność
- dokładność i sumienność

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego. <br/>Naszą misją jest zwiększen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria