2800 zł brutto - magazynier

Work Service S.A.

Poznań, wielkopolskie

Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Miejsce pracy: Poznań

Poszukujemy osoby na stanowisko magazyniera w Komornikach

Zadania:

Prace magazynowe
Obsługa wózka widłowego

Wymagania:

Uprawnienia na wózek widłowy
Mile widziana znajmość Excela oraz języka angielskiego

Oferujemy:

Wynagrodzenie 2800 zł brutto
Pracę 8 godzin dziennie w przedziale 7-20 godzina poniedziałek-piątek oraz 7-15 w sobotę
Umowę o pracę
Przyjazną atmosferę
Zakład pracy znajdujący się w Komornikach

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.