2700 brutto- prace pomocnicze w drukarni!

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pomocnika do drukarni w Komornikach. Nie zapewniamy dojazdu. Stabilna praca, na dłużej! Zatrudnienie początkowo przez agencję KRAZ 1428.

Typowe prace pomocnicze w drukarni, z możliwością szkolenia do obsługi maszyn drukarskich. Druk opakowań miękkich w technice offsetowej z zastosowaniem elementów technologii fleksograficznej i wklęsłodrukowej. Prace dla Panów ze względu na swój charakter.

Wymagania

Oferta:
-praca w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
-16 i 17,50 zł/h brutto
-umowa zlecenie na okres 3 miesięcy, jeśli się sprawdzasz możliwość przejścia bezpośrednio do firmy
-możliwość rozwoju

Wymagamy:
-dostępności do pracy od zaraz
-gotowości do pracy w systemie zmianowym,
-mile widziane doświadczenie w pracach w drukarni, introligatorni

Zachęcamy do wysyłania CV!

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji