2650 zł/miesiąc - MAGAZYN Gądki

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gądki k.Poznania, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży farmaceutycznej poszukujemy:

Nr ref.: 29641
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gądki k.Poznania

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie prac pomocniczych w magazynie
  • przygotowywanie towaru do wysyłki
  • sortowanie
  • pakowanie
  • obsługa skanera magazynowego i komputera

Oczekiwania:
  • motywacja do pracy
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • energiczność
  • dokładność
  • skrupulatność
  • podstawowa obsługa komputera

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie UMOWY O PRACĘ tymczasową
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • pracę w bardzo dobrze zorganizowanym magazynie
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)