20 wolnych wakatów od zaraz!

Rhino

Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli Twoim celem w życiu jest praca, która umożliwia rozwój zawodowy, nie boisz się podejmować nowych wyzwań i lubisz pracę z ludźmi- to mamy pracę idealna dla Ciebie.

Prężnie rozwijająca się firma K.A.D.R. zatrudni osoby na stanowiska do działów:
Obsługi klienta, Reklamy, Technicznego, Logistyki.

Jeśli nie posiadasz doświadczenia w pracy to zdobędziesz je właśnie u Nas!
Wystarczy , że jesteś osobą ambitną, nastawioną na sukces. Potrafisz pracować w zespole, a kontakty interpersonalne nie sprawiają Ci trudności.
My zapewnimy Ci wysokie wynagrodzenie, pracę w młodym zespole oraz pakiet szkoleń.

Jeśli choć jedna z wymienionych wyżej cech pasuje do Ciebie? Nie zwlekaj! Wyślij Nam swoje CV.
Na pewno się odezwiemy!

Wymagania

Dyspozycyjność
Wykształcenie maksymalne policealne
Zaangażowanie w powierzone zadania
Chęć rozwoju zawodowego

Mile widziani mężczyźni z prawem jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Sukces Europejskiego Koncernu Multimedialnego powstałego w 1970 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
200
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media