1st Line Support Specialist ze znajomością języka niemieckiego i angielskiego

Workforce Logiq

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - firmy wielokrotnie wyróżnianej jako dobre miejsce do pracy, poszukujemy osób ze znajomością języka niemieckiego i angielskiego na stanowisko 1st Line Support Specialist ze znajomością j. niemieckiego i j. angielskiego

Lokalizacja: Warszawa

Forma zatrudnienia: UoP na rok z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

• Rozwiązywanie problemów użytkowników drogą telefoniczną lub mailową

• Identyfikowanie i usuwanie usterek w aplikacjach intranetowych

• Rozwiązanie problemów zgłaszanych przez system monitoringu aplikacji - podejmowanie działań w przypadku wykrycia awarii

• Określenie źródeł problemów aplikacyjnych (sprzęt, oprogramowanie, dostęp użytkownika, itp.)

• Eskalacja poziomu wsparcia do wewn. zespołów programistycznych lub kooperantów zewnętrznych

• Współpraca z zewn. dostawcami aplikacji (rozwój, rozwiązywanie problemów) i usług

• Sporządzanie dokumentacji oraz artykułów w bazie wiedzy

• Udział w testowaniu różnorakich rozwiązań informatycznych

• Informowanie użytkowników o postępie rozwiązania problemów, śledzenie otwartych zgłoszeń

• Zapewnienie dostępności aplikacji

• Weryfikowanie jakości rozwiązywanych incydentów

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Inspirujące, międzynarodowe środowisko pracy

• Możliwość rozwoju ścieżki kariery i szkoleń

• Atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy

Wymagania

Wymagania:

Język niemiecki biegły w mowie i piśmie (min. poziom C1) – warunek konieczny

• Język angielski dobry w mowie i piśmie (min. poziom B2) – mile widziany

• Dobre umiejętności komunikacyjne w kontekście międzynarodowym

• Gotowość do szybkiego uczenia się oraz zdolność do pracy pod presją

• Umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Umowa na czas określony z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości