17 zł netto - studenci kierunków technicznych - branża farmaceutyczna

Work Service S.A.

Poznań, wielkopolskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Poznań

Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Aktualnie dla Naszego Klienta z branży farmaceutycznej poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Zadania:
• Wsparcie zespołu inżynieryjnego w:
- przygotowania dokumentacji technicznej
- opracowania i weryfikacja dokumentacji technicznej w trakcie realizacji zadań inwestycyjnych oraz zmian w systemach inżynieryjnych
- przygotowywania i analizy wymagań technicznych na potrzeby modernizacji technicznych obiektów produkcyjnych
- wdrażania usprawnień technicznych
• Wsparcie bieżących prac w ramach usprawnień bezpieczeństwa procesowego
• Inne zadania niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Działu

Wymagania:
• Student/ka trzeciego - piątego roku studiów o kierunku technicznym
• Znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość AutoCad
• Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym, mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie min. podstawowym
• Motywacja do rozwoju i podnoszenia kompetencji
• Orientacja na wysoką jakość obsługi klienta
• Komunikatywność
• Dokładność, terminowość i umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy:
• 17 zł netto za godzinę dla studenta, 30-35 godzin tygodniowo w zależności od planu zajęć na uczelni (około 2500 zł netto przy 35 godzinach tygodniowo dla studenta
• Umowę zlecenie
• Możliwość rozwoju oraz pracę w liczącej się na rynku międzynarodowej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.