14 zł brutto/Targówek Annopol, praca na dłużej ,czynności porządkowe, 6-14 pon-pt

Randstad Polska Sp. z o.o.

warszawa / targowek, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Chcesz pracować w przyjaznej, rodzinnej atmosferze? ? Dołącz do zespołu prężnie rozwijającej się firmy z branży farmaceutycznej. Zaaplikuj:

Nr ref.: 40923
Praca tymczasowa
Lokalizacja: warszawa / targowek

Zakres obowiązków:
  • czynności sprzątające
  • dbanie o czystość

Oczekiwania:

  • sumienność
  • dokładność
  • mile widziane doświadczenie

Oferta:
  • praca od poniedziałku do piątku 6-14
  • umowa zlecenie po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę
  • terminowość wypłat
  • przyjazna atmosfera w pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)