10 wolnych miejsc pracy! Specjalista ds. Obsługi Klienta

Bydgoska Grupa Telemarketingowa

85-090 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z poszerzeniem powierzchni biurowej oraz rozwojem projektu poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

TWOJE ZADANIA:

- weryfikacja danych klientów i aktualizacja w systemie
- telefoniczna obsługa klientów biznesowych i promowanie sieci Orange
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy BGT

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

- Stabilna praca od pon do pt, 8:00-16:00
- Stała, gwarantowana podstawa + prowizja
- Regularne konkursy sprzedażowe z nagrodami
- Bezpłatne szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji
- Świetna atmosfera, klimatyzowane biuro, komfortowe warunki pracy
- Biuro w centrum, w siatce komunikacji miejskiej

Wymagania

Jeśli jesteś otwarty, wytrwały,
masz min. średnie wykształcenie,
lubisz pracować z ludźmi,
jesteś kreatywny i …. wygodny,

Nie zastanawiaj się dłużej i dołącz do nas! :)

Prezentacja firmy

BGT TO LUDZIE Z PASJĄ <br/> <br/>Fantastyczna atmosfera <br/>Wysokie wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
za realizację celów, dla najlepszych, konkursy motywacyjne
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż - Account Management