10 pomocników do drukarni- stabilna praca- wolne weekendy!

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób chętnych do pracy w drukarni
(nakładanie papieru, kontrola jakości druku, kompletacja towaru itp.)
Praca od zaraz w Skórzewie! Zatrudnienie przez agencję nr KRAZ 1428.

Oferujemy:
-Stawka: 15,00 brutto/h za zmianę dzienną i 17,00 zł brutto/h za zmianę nocną
-3 zmianowy system pracy (7-15,15-23,23-7)
-umowę zlecenie na okres 3 miesięcy, jeśli się sprawdzasz przejście na umowę o pracę

Wymagania

Wymagamy:
-gotowości do pracy od zaraz
-w tej chwili zostały miejsca wyłącznie dla Panów

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji