1.02. inwentaryzacja w Szczecinie

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Szczecin

Oferujemy Państwu pracę tymczasową, polegającą na:
PRZEPROWADZANIU INWENTARYZACJI

Inwentaryzacja odbędzie się 1.02. od godz. 21:45 w sklepie Kaufland w Szczecinie

Praca potrwa od około 4 do 12h

Opis stanowiska pracy:
- liczenie asortymentu sklepowego za pomocą skanera elektronicznego
- dbanie o porządek na miejscu pracy

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka wynagrodzenia 12,50zł brutto
- możliwość podejmowania innych zleceń za pośrednictwem platformy internetowej

Wymagania:
- ukończone 18 lat
- stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy stojącej
- umiejętność szybkiego i sprawnego liczenia
- posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (mile widziane)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: